Yakadent ile
Gülümseyin

Sizlerde sağlıklı bir gülüş için yakadent’i seçin

Hizmetlerimiz

Yakadent'i Tanıyın

Yakadent Ağız ve Diş sağlığı , Alanında uzman doktoralı, yakın ilgi ve profesyonel deneyime sahip personeli ile, hastalarına en iyi tanı ve tedavi hizmeti sunarak yaşam kalitesini artırmayı hedefleyen bir sağlık merkezidir. 

Hasta güvenliği ve memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan Yakadent Ağız ve Diş sağlığı alanında uzman bir firmadır. Hastalarına, sağlıkla ilgili her türlü konuda daha fazla yardım edebilmek için, sürekli gelişen bir yapıya sahiptir. Yakadent Ağız ve Diş sağlığı , birinci hedef olarak, müşterilerine sunduğu hizmette kendisinden beklenen kalitenin üstünü sunmayı amaçlamaktadır.

Geçmişten Günümüze​

Hekimlerimiz​

Tüm Hekimlerimize Ulaşmak için tıklayınız

Basında Biz​

Hürriyet

Daha Fazla Bilgi Alın

Cnn türk

Daha Fazla Bilgi Alın

fanatik

Daha Fazla Bilgi Alın

vatan

Daha Fazla Bilgi Alın

Sıkça Sorulan Sorular

Ortodonti dünyası için bir teknoloji devrimi olarak değerlendirilen şeffaf plaklar, dişlerin estetik kaygılar taşımadan kolayca düzeltilmesini sağlayan bir tedavi yöntemidir. Dişlerdeki çarpıklıklar başta olmak üzere pek çok ortodonti sorununa çözüm sağlayan şeffaf plak tedavisi, şeffaf apareyler kullanılarak dişlerinizin ideal görünümüne kavuşmasını sağlar.

Arka dişlerde kalan diş dokusu miktarına göre porselen dolgu (inlay,onlay) veya kompozit dolgu tercih edilmektedir. Diş Dolgusu Çeşitleri, tüm detaylarını yukarıda verdiğimiz gibi farklı türlere ayrılmaktadır. Ama edilen tedaviye, ağız içinde uygulama yapılacak dişin konumuna ve kişilerin farkı taleplerine bağlı olarak en uygun düşecek dolgu çeşidi hastalara uygulanabilmektedir.

Dişlerimizin sağlığı bizim genel sağlığımızı etkileyen önemli bir faktördür. Ancak, bazı durumlarda dişlerimizde sorunlar ortaya çıkabilir ve bu sorunların tedavisi için diş hekimine gitmemiz gerekebilir. Kanal tedavisi, dişlerimizdeki enfekte olmuş veya çürümüş dokuların çıkarılması ve boşluğun doldurulması işlemidir. Kanal tedavisi sırasında diş hekimi, ağrıyı hafifletmek ve enfeksiyonu önlemek için lokal anestezi kullanır.

Diş Dolgusu Çeşitleri, estetik dolgu ismiyle de bilinen beyaz renkli ya da porselen dolgular olmaktadır.

Dünyaya geldikten sonra ilk aylık süreçte süt dişleri çıkmaya başlar.  Vücudun en önemli yapı noktaları dişlerdir. Doğru ve düzenli bakım yapılmayan dişler zamanla çürüyerek doku kaybına ulaşır. En kötü senaryo olarak da diş tamamen kaybedilebilir.

Dişler çürümeye başladığı anda gerekli tedavi uygulanmazsa içindeki sinirler ölür ve damarlar işlevsiz kalır. Bu durumda dişe kanal tedavisi uygulanması gerekir.

Ortodonti tedavileri genellikle ağrısız ve acısızdır. Tedavi sırasında, bazı ağız yaraları oluşabilir ancak bu yaralar, diş fırçalama ve gargara ile tedavi edilebilir.

Scroll to Top