protetik diş tedavileri

Yakadent olarak Sultanbeyli'de protetik diş tedavileri sunmaktan gurur duyulur. Ağız ve diş sağlığına önem veren hastalarımızın özel çözümleri sunan yerel profesyonel ekibiz. Sultanbeyli ilçesinde diş kaybı ve fonksiyonelliği geri kazanmanız için aşağıdaki protetik diş tedavilerini sunuyoruz
  1. Diş İmplantları: Eksik dişlerin yerine konması için en modern diş implantı teknolojilerini kullanıyoruz. İmplantlar, doğal dişlere benzer bir görünüm ve fonksiyon sağlar.

  2. Porselen Kaplamalar (Veneerler): Dişlerinizin görünümünü iyileştirmek ve estetik sorunları gidermek için porselen kaplama uygulamaları sunuyoruz.

  3. Porselen Kuronlar: Hasar görmüş veya çürümüş dişlerin onarımı için porselen kuronlar kullanıyoruz. Bu sayede dişleriniz sağlıklı ve doğal görünümünü geri kazanır.

  4. Protezler: Diş eksikliklerini tedavi etmek için sabit ve çıkarılabilir protezler (takma dişler) seçenekleri sunuyoruz. Her hastanın ihtiyaçlarına uygun özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz.

Ağız ve diş sağlığı, genel sağlığınız için kritik öneme sahiptir. Bu nedenle düzenli diş kontrolü ve bakımı, yaşam kalitenizi artırabilir. Yakadent olarak amacımız, size sağlıklı ve güzel bir gülümseme kazandırmak için en iyi tedaviyi sunmaktır.

Sultanbeyli’deki Yakadent ailesi olarak, sizi daha fazla bilgi ve randevu için kliniğimize davet ediyoruz.

Hasta Sayısı
+ 0
Tedavi
+ 0
Scroll to Top